WEBUBYTOVANIE.sk - Najvýhodnejšie ubytovania bez sprostredkovateľa

Na našej stránke Vám ponúkame ubytovania na súkromných privátoch a penziónoch z celého Slovenska.

Dunajská Streda

Dunajská Streda (maď. Dunaszerdahely, Duna-Szerdahely) je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v Trnavskom kraji na Podunajskej nížine. Leží v približnom strede Žitného ostrova a v roku 2011 tu žilo 22 477 obyvateľov.

Ponuky ubytovania Možnosti Kapacita
Miloš Klement, nadštandardný apartmánový dom
Gódány Juraj, novootvorené apartmány
Ubytovňa u 'pivoňky', Topoľníky 10 km od DS12
Kiss Zsigmond, Dolný Štál, 10 km od DS
Fülleová Alžbeta, apartmány 150m od kúp.20
Pónyaová Lívia, apartmány 150m od kúp.10
Apartmány Komfort, apartmány 150m od kúp.14

- možnosť stanovania vo dvore
- ubytovanie len v letných mesiacoch

Dunajská Streda

     Dunajská Streda (maď. Dunaszerdahely, Duna-Szerdahely) je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v Trnavskom kraji na Podunajskej nížine. Leží v približnom strede Žitného ostrova a v roku 2011 tu žilo 22 477 obyvateľov.

Polohopis

      V 19. storočí boli k mestu pričlenené dovtedy samostatné obce Nemešseg (maď. Nemesszeg), Stredská Nová Ves (maď. Szerdahely-Újfalu), Felserská Nová Ves (maď. Félszer-Újfalu), Bašatehed (maď. Bassa-Tejed) a Elótejed (maď. Elő-Tejed). V roku 1960 bola k Dunajskej Strede pričlenená obec Malé Blahovo (predtým Malý Aboň, maď. Sikabony, Kisabony) a obec Mliečany (predtým Ollétejed, maď. Ollé-Tejed, Ollétejed).

Pamiatky

     Mnoho pamiatok v meste podľahlo socialistickej urbanizácii. V strede mesta je pamätník holokaustu na mieste kde stála synagóga. V meste boli dve, no nezachovali sa rovnako ako tzv. biely kaštieľ, alebo starý cintorín. V meste je rímskokatolícky kostol sv. Juraja z 13. storočia. Žltý kaštieľ biskupa Kondého alebo Vermesova vila. Zopár meštianskych domov sa zachovalo na hlavnej ulici. Treba spomenúť aj vojenský cintorín z 1. svetovej vojny a židovský cintorín. V Dunajskej Strede sa nachádza aj termálne kúpalisko s aquaparkom a wellness hotel s japonskými kúpeľmi. V septembri sa koná tradičný žitnoostrovský jarmok a mnoho sprievodných podujatí a koncertov.

Viac tu.
Termálne kúpalisko.

Pridať ubytovňu

Chcete mať u nás Vaše ubytovanie?

Vašu ubytovňu zo Slovenska je možné zaradiť na naše stránky tromi spôsobmi
  • 1. externý link na Vašu stránku o Vašej ubytovni, ktorú si spravujete sami,
  • 2. link na našu podstránku s informáciami a fotografiami Vašej ubytovne (max. 10 fotografií, v cene 1 zmena za rok),
  • 3. link na stránku Vašej ubytovne, ktorú sme Vám vytvorili a ktorú Vám spravujeme my (stránka prístupná pod menom: vašemeno.webubytovanie.sk, neobmedzený počet fotografií, možnosť umiestnenia videa, možnosť využívania nášho rezervačného systému, ktorý budete mať umiestnený na stránke, možnosť pridania mapy s Vašou polohou, v cene 3 zmeny za rok).Pokiaľ už prevádzkujete vlastnú webstránku, najjednoduchšie a najvýhodnejšie bude pre Vás umiestniť na naše stránky iba link na Vašu stránku, kde si záujemcovia nájdu všetky potrebné informácie.

Ak však ešte nemáte vytvorenú vlastnú webstránku a hľadáte ekonomicky výhodné jednoduché riešenie, kde by sa nahcádzali základné informácie a maximálne 10 fotografií Vášho ubytovania, ideálnym riešením pre Vás bude ak Vám vytvoríme jednoduchú podstránku na našom webe za bezkonkurenčnú cenu.

Pokiaľ sa však ubytovaniu venujete seriózne a pre Vaše ubytovanie si želáte vytvoriť kompletnú webstránku, s rôznymi službami ako online rezevácia ubytovania s prehľadom voľných termínov, videoprezentácia, či umiestnením online mapy s vyznačením Vašej ubytovne budete milo prekvapení výhodnosťou našej tretej ponuky, ktorá zahŕňa všetky tieto služby prakticky zadarmo. Vaša nová stránka bude tiež prístupná cez link vašemeno.webubytovanie.sk.

Teraz záleží už len na Vás, ktorú možnosť si vyberiete na zviditeľnenie Vašej ubytovne.

V prípade otázok alebo záujmu nás prosím kontaktujte buď na t.č. 0903 419310, alebo na e-mailovej adrese andrea@webreality.sk. Aktuálny cenník nájdete tu.

CenníkPoplatok za vyhotovenie Pravidelný poplatok/rok
webstránka s vlastným menom € 60 € 50
podstránka na webubytovanie .sk € 35 € 30
link na existujúcu stránku € 20
posunutie webstránky (1.-3.miesto) € 50
posunutie webstránky (4.-10.miesto) € 20
top ponuky € 20
zvýraznenie webstránky € 10
vlastná doména € 40

Pre viac informácií nás kontaktujte buď na t.č. 0903 419310, alebo na e-mailovej adrese andrea@webreality.sk.

Správa rezervácií

Prihásenie do správy rezervácií

Prihlásenie do systému


ID: Heslo:

O nás

V oblasti Internetu pracujeme už od roku 1998. Stránky na ponuku ubytovania v kúpeľných mestách, konkrétne vo Veľkom Mederi sme vytvorili v roku 2000. Ponuka tohto typu ubytovania priamo bez sprostredkovateľa, čiže za najnižšie ceny sa stretla s obrovským záujmom všetkých zainteresovaných strán a už v roku 2002 sme zaznamenali v sezóne denne asi 400 prístupov pri ponuke 35 ubytovní vo Veľkom Mederi. V súčasnosti a aj v budúcnosti sa snažíme preniknúť aj do ďalších lokalít na Slovensku.


Peter Kvarda

Pokial' sa rozhodnete s nami spolupracovat', urobíme všetko preto, aby sme splnili všetky Vaše želania.
S pozdravom

Ing. Peter Kvarda
konateľ Web Web, v.o.s.

Kontakt

Ing. Andrea Kvardová
Čilistovská 3
931 01 Šamorín

mobil: 0903 419 310
email: andrea@webreality.sk

Top